تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب : ۱۰۶۲۲
جالب است ۰
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا خبر داد

دستگیری باند شکارچیان زنان کهنسال

حادثه نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از دستگیری اعضای باند 4 نفره ای که با ترفندی خاص طلاجات زنان کهنسال را سرقت می کردند، خبر داد.
دستگیری باند شکارچیان زنان کهنسال
به گزارش حادثه نیوز، سرهنگ کاظم صادق زاد از دستگیری اعضای باند 4 نفره ای که با ترفندی خاص طلاجات زنان کهنسال را سرقت می کردند، خبر داد و گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت طلا  از زنان کهنسال در شهرستان شهرضا  و شكايت مال باختگان، پرونده ای در پلیس آگاهی فرماندهی این شهرستان تشکیل و تیمی متشکل از کارآگاهان خبره و زُبده با دقت به این موضوع رسیدگی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا افزود: در تحقیقات صورت گرفته از مال باختگان مشخص شد سارقان با مراجعه به منازل زنان کهنسال خود را افراد خیر معرفی و پس از جمع آوری کمک ها از آنها می خواستند دستبند، النگو و انگشتر خود را در آورده تا از آنان عکس تهیه کنند و پس از عکس برداری بدون اینکه این زنان متوجه شوند با ترفندی خاص طلا را برداشته و با تشکر از صاحب خانه محل را ترک می کردند و در این هنگام زنان فریب خورده متوجه سرقت طلاجات خود می شدند.  

وی گفت: کارآگاهان  پس از بررسی محل های وقوع سرقت و شنیدن اظهارات مالباختگان با  انجام یک سری اقدامات خاص علمي و تخصصي ويژه سرانجام 4 سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

صادق زاد اظهار کرد: متهمان پس از  مواجه با مدارک و مستندات پلیسی  به 33 فقره سرقت طلاجات وزیورآلات زنان کهنسال درشهرستان های شهرضا و اصفهان اعتراف کردند که ارزش اموال به سرقت رفته توسط این افراد توسط کارشناسان مربوطه 50 میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضائی عنوان کرد: به بانوان توصیه می کنیم از  نمایش طلاجات و زیور آلات خود در انظار دیگران خودداری کرده و به ویژه به زنان کهنسال توصیه می کنیم  افراد ناشناس را به منازل خود راه نداده و  اگر قصد کمک به افراد نیازمند دارند این کار از طریق مؤسسات خیریه معتبر و دارای مجوز قانونی انجام دهند.
https://hadesenews.ir/vdcauin6.49nwu15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما