تاریخ انتشار :شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب : ۱۰۵۳۵
جالب است ۰
معابر و شریان های بزرگراهی منطقه ۱۴ به منظور کاهش نقاط حادثه خیز و تصادفات، ایمن می شود.
منطقه ۱۴
منطقه ۱۴
به گزارش حادثه نیوز، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه با بیان اینکه در حوزه ترافیک ارتقای ایمنی معابر امری ضروری است، گفت: برای این منظور و با حضور سرپرست اداره کل مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری تهران نقاط حادثه خیز معابر منطقه شناسایی شد.

محمد ملاصالحی افزود: این طرح با توجه به آمار نوع و تعداد ثبت تصادفات در ۷ نقطه بزرگراهی منطقه  چون بسیج، شهید محلاتی، خاوران، بلوار هجرت، خیابان ده حقی، شاه آبادی و میدان ۱۳ آبان در اولویت رفع خطر و ایمن سازی معابر اجرایی می شود. 

ملاصالحی با اشاره به ایمن سازی دور برگردان بسیج، ایجاد پهلوگاه جهت تامین ایمنی ورودی و خروج پارک اضطراری در این بزرگراه، کانالیزه کردن خودروهای عبوری ، ایمن سازی و مناسب سازی کانال عابر پیاده و اصلاح هندسی در محورهای ابوذر، ده حقی، الله اکبر و... به عنوان کارهای انجام شده گفت: ایمن سازی بلوارهجرت، تقاطع خیابان های شاه آبادی ، گلشناس، ابوذر، ده حقی  و اصلاح هندسی در ۳ نقطه در ادامه ایمن سازی معابر و شریان های عبوری انجام خواهد شد.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه در پایان از نصب ایمن سازی مسیرهای ورودی و خروجی، اصلاح هندسی و بررسی نقاط حادثه خیز در راستای افزایش امنیت عابران خبرداد و خاطرنشان کرد: در اینخصوص نسبت به ایمنی معابر شریانی و نقاطی که احتمال بروز حادثه در آنها وجود دارد احصا شده و اقدام به رفع خطر می شود.

انتهای پیام/
https://hadesenews.ir/vdcdkk0f.yt0zs6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما