تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۱۰۵۱۲
جالب است ۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با رصد و پایش اطلاعاتی پلیس باند شرارت های مسلحانه در شهرستان گلشن متلاشی و سه عضو آن دستگیر شدند.
سردار احمد طاهری
سردار احمد طاهری
به گزارش حادثه نیوز، سردار احمد طاهری اظهار داشت: در پی شرارت های متعدد افرادی ناشناس با استفاده از سلاح گرم و سرد در شهرستان "گلشن" در جنوب استان سیستان و بلوچستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان و شهرستان گلشن قرار گرفت.

وی با اشاره به تلاش شبانه روزی پلیس برای شناسایی و دستگیری افراد شرور، افزود: افراد تحت تعقیب با انجام اقدامات مجرمانه و شرارت آمیز خود، همچنین نگهداری، حمل و جابجایی سلاح جنگی و غیر مجاز، موجبات مزاحمت و سلب آسایش عمومی را برای مردم و شهروندان فراهم کرده بودند که پلیس استان از همان لحظه اعلام خبر تلاش خود را برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند شرارت تشدید کرد. 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: سرانجام با رصد و اشراف اطلاعاتی پلیس سرانجام روز گذشته اعضای این باند توسطکارکنان پلیس امنیت عمومی استان و شهرستان گلشن طی دو عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند. 

 سردار طاهری اضافه کرد: در بازرسی از سه عضو دستگیر شده این باند، تعداد 2 قبضه سلاح جنگی و 2 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه یک عدد سلاح سرد(چاقو) و مقادیری مهمات جنگی کشف که متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضائی شدند.
https://hadesenews.ir/vdcirwaz.t1auz2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما