تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵
کد مطلب : ۱۰۲۳۷
جالب است ۰
رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عاملان تصویربرداری و انتشار کلیپ بیمار روانی که به صورت نیمه عریان در یکی از خیابان‌های شهر کرمانشاه تردد می‌کرد، خبر داد.
دستگیری عامل انتشار فیلم بیمار روانی نیمه عریان در کرمانشاه
به گزارش حادثه نیوز،سرهنگ علی عباسی کسانی گفت: پس از انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر حضور یک بیمار روانی که به صورت نیمه عریان در خیابان اصلی شهرک دولت آباد ظاهر شده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: در بررسی‌های تخصصی پلیس فتا مشخص شد این کلیپ برای اولین بار در پیج اینستاگرامی شخصی که اهل شهرستان روانسر و ساکن کرمانشاه بود منتشر شده لذا نسبت به احضار وی اقدام شد.
 
سرهنگ کسانی افزود: پس از حضور این فرد در پلیس فتا و حذف کلیپ به منظور جلوگیری از بازنشر بیشتر آن، مشخص شد تصویربرداری توسط فرد دیگری که در صحنه حاضر بوده انجام شده و سپس تصاویر ضبط شده برای یک نفر دیگر ارسال شده است.
 
رئیس پلیس فتا کرمانشاه تاکید کرد: با دریافت این اطلاعات ماموران پلیس فتا با شناسایی عاملان اصلی تصویربرداری و ارسال کلیپ حضور بیمار روانی به صورت نیمه عریان در شهر، نسبت به دستگیری آنها اقدام کردند.
 
وی از معرفی عاملان اصلی تصویربرداری و ارسال کلیپ به دستگاه قضایی خبر داد و گفت: شهروند روانسری نیز که در ابتدا دستگیر شده بود برای تکمیل پرونده و تحقیقات در اختیار پلیس فتا قرار دارد.
 

انتهای پیام/
https://hadesenews.ir/vdccmiqs.2bqx18laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما